Соціум
Матір судитимуть. У Києві 4-річний хлопчик отруївся пігулкою із вмістом наркотичної речовини
22-річну киянку судитимуть за злісне невиконання батьківських обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. 4-річний син жінки отруївся пігулкою з вмістом наркотичної речовини, яку знайшов вдома.
16 лютого, 13:42