Події
Російські окупанти вдарили шахедами по інфраструктурі Одеської області — фото
У ніч на 23 лютого російські окупанти завдали удару шахедами по Одеській області, внаслідок чого загинуло двоє людей, ще троє - постраждали.
23 лютого, 08:29