Події
Двоє українців та білорус збирали роги диких тварин у Чорнобильській зоні - фото
Прикордонники Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції виявили у Чорнобильській зоні відчуження трьох осіб, які збирали роги диких тварин на радіаційно забрудненій території.
21 грудня 2020, 00:00