Соціум
Троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном у США
У США Національна метеорологічна служба попередила людей про екстремальну спеку, яка пануватиме протягом цього тижня, зокрема у Великому каньйоні. Раніше на території нацпарку загинуло троє людей через погодні умови.
22 червня, 09:48