Цукерберг вибачився перед ЄС за витік даних у Facebook

22 травня 2018, 21:04
135
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марк Цукерберг почав давати свідчення в Європарламенті

Засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг вибачився перед депутатами Європейського парламенту за масштабний витік даних 87 млн ​​користувачів соцмережі, в тому числі 2,7 млн ​​в ЄС.

Як передає Reuters, про це він заявив у вівторок, 22 травня, під час надання свідчень в Європарламенті.

У своїй вступній промові Цукерберг визнав, що його команда недостатньо зробила для того, щоб запобігти використанню створених інструментів на шкоду користувачам.

"Будь то фейкові новини, іноземне втручання у вибори або розробники, які зловживають інформацією користувачів, ми недостатньо широко розглядали наші обов'язки. Це була помилка, і я дуже шкодую про неї", - сказав глава Facebook.

Нагадаємо, що навколо соціальної мережі Facebook розгорівся найграндіозніший в історії скандал. Через застосунок This is Your digital life, створений професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 87 млн ​​користувачів. В порушення правил Facebook, дані були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Цукербергови сльози. Все, що потрібно знати про виступ глави Facebook в Конгресі США

Європейців цікавить, чи використовувалися ці дані під час президентських виборів в США в 2016 році і під час референдуму щодо виходу Великої Британії зі складу ЄС, щоб вплинути на вибір громадян.

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки і вибачився перед користувачами за витік особистих даних.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект