Глава Європарламенту анонсував "великий виступ" Цукерберга

21 травня 2018, 19:38
132
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Цукерберг погодився на онлайн-виступ у Європарламенті

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вже у вівторок, 22 травня, відповість на запитання європейських чиновників про масштабний витік даних, заявив керівник Європейського парламенту Антоніо Таяні.

Він наголосив, що Цукерберг погодився на нове прохання – транслювати його відповіді. За словами Таяні, це гарні новини для громадян ЄС.

"Я особисто обговорив з президентом Facebook паном Цукербергом можливість прямої трансляції засідання з його участю. Радий повідомити, що він погодився на це нове прохання. Відмінні новини для громадян ЄС. Я дякую йому за повагу, проявлену до ЄП", - написав він.

В ЄС очікують розкриття інформації про те, як сторонніми особами використовувалися дані користувачів Facebook, які були отримані за допомогою несанкціонованого доступу. Європейців цікавить, чи використовувалися ці дані під час президентських виборів в США в 2016 році і під час референдуму щодо виходу Великобританії зі складу ЄС, щоб вплинути на вибір громадян.

Раніше Марк Цукерберг відмовився їхати до Великої Британії для свідчень про витік конфіденційних даних.

Навколо соціальної мережі Facebook розгорівся найграндіозніший в історії скандал. Через додаток This is Your digital life, створене професором Кембриджського університету російського походження Олександром Коганом, було зібрано персональні дані 50 млн користувачів. В порушення правил Facebook, дані були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, заснованій мільярдером Робертом Мерсером.

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки і вибачився перед користувачами за витік особистих даних.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект