Клініка, в якій перебуває Сергій Скрипаль, розповіла про вторгнення російських журналістів

12 квітня 2018, 06:19
1279
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лікарня в Солсбері обурена вторгненням співробітників російського телеканалу РЕН ТВ

Представники клініки в британському Солсбері, в якій після отруєння знаходиться колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, звинуватили російських журналістів телеканалу РЕН ТВ в несанкціонованому проникненні на територію медичного закладу.

У лікарні назвали дії журналістів обурливими, повідомляє DW.

Зокрема, адміністрація клініки розкритикувала журналістів за "звернення до персоналу лікарні серед ночі без попередження та без попереднього дозволу". Будь-яка спроба заподіювати занепокоєння персоналу або пацієнтам абсолютно неприйнятна, наголошують в медустанові.

Працівники ЗМІ мають поводитись належним чином під час проведення репортажів із лікарень, вважають у Національній спілці журналістів Великої Британії. Спілка журналістів Росії буде проінформовано про інцидент, повідомила британська сторона.

11 квітня низка британських ЗМІ опублікувала відеокадри, на яких працівник російського телеканалу ходить по коридорах лікарні і заявляє про відсутність охорони. Представники поліції графства Вілтшир попросили журналістів залишити територію клініки. Про затримання працівників телеканалу не йдеться, стверджують в поліції.

Під час зйомки кореспонденту РЕН ТВ Віталію Ханіну не вдалося проникнути ні в приміщення, що охороняються, ні в палати. Однак відеосюжет може бути використаний сторонами, зацікавленими в підриві позиції Великої Британії у справі Скрипаля.

Тим часом, прес-служба телеканалу РЕН ТВ пояснила, що журналісти намагалися з'ясувати, наскільки серйозна ситуація "з нібито отруєнням Сергія Скрипаля та його дочки Юлії".

Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі Maltings в Солсбері.

29 березня стало відомо, що Юлія Скрипаль пішла на поправку. 9 квітня її виписали з лікарні і перевели у військовий госпіталь. 6 квітня в лікарні повідомили, що Сергій Скрипаль вийшов з критичного стану. Він добре реагує на лікування і "швидко видужує".

Уряд Великої Британії оголосив, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

[see_also]

Новачок в автомобілі: всі версії замаху на Скрипаля

[/see_also]

В результаті Британія оголосила дипломатичні санкції, виславши з країни 23 російських дипломатів. В знак солідарності ще понад 20 країн світу, в тому числі США, оголосили персонами нон грата більше сотні російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

[see_also]

Ізгой всесвітнього масштабу: які країни вже вирішили вислати російських дипломатів
Хочемо бути мостом з Росією. Які країни не підтримали ізоляцію Москви

[/see_also]

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект