Події
Російські окупанти могли захопити в полон до 200 нацгвардійців у Чорнобильській зоні — мер Славутича
Російські окупанти могли взяти в полон близько 200 бійців Нацгвардії у Чорнобильській зоні відчуження, заявив ВВС мер міста-супутника ЧАЕС Славутича Юрій Фомічев.
1 квітня 2022, 20:59