Події
У Маріуполі автобус в'їхав у зупинку з людьми, двоє постраждалих — фото
У Маріуполі Донецької області автобус в'їхав у зупинку громадського транспорту, в результаті травми отримали чоловік та жінка.
19 лютого 2020, 18:52