Футбол
Клуб української Прем'єр-ліги заявив про загрозу свого існування через звинувачення в участі у договірних матчах - ЗМІ
Клуб української Прем'єр-ліги Олімпік заявив про загрозу свого існування через звинувачення голови комітету з етики та чесної гри Франческо Баранки в тому, що донецький клуб причетний до договірних матчів на рівні молодіжних команд, повідомляє Трибуна.
21 листопада 2018, 20:17