США готові посилити санкції проти РФ

11 грудня 2015, 00:09
У США готові посилити санкції проти Росії, введені раніше в зв'язку з кризою в Україні

"У нас немає ніякого бажання вступати в конфлікт з Росією, і ми готові послабити наші санкції, якщо Росія виконає свої зобов'язання згідно з мінським домовленостям", - заявив виконуючий обов'язки міністра фінансів США по боротьбі з тероризмом і фінансової розвідки Адам Зубін, передає РБК-Україна.

Відео дня

Представник Мінфіну зазначив, що США чекають майбутнього голосування в ЄС з питання продовження європейських санкцій проти Росії.

"Ми тісно працювали з Євросоюзом, щоб підтримувати економічний тиск на Росію до повного виконання мінських домовленостей", - заявив Зубін, підкресливши, що США все ще твердо дотримуються цієї позиції.

Раніше повідомлялося, що посли країн-членів Європейського союзу вирішили відкласти розгляд питання про продовження економічних санкцій проти Росії. ЗМІ вказували, що з такою ініціативою виступила Італія, яку підтримали Угорщина та Австрія.

Пізніше, посол України у Відні спростував інформацію про те, що Австрія увійшла до числа країн Європейського союзу, які проголосували за перенесення питання про продовження санкцій проти Росії.

Посол Італії в Україні Фабріціо Романо також спростував заяви ЗМІ, що його країна блокує продовження санкцій проти Росії і відзначив, що на саміті Європейського Союзу, який відбудеться в Брюсселі 17-18 грудня, нічого несподіваного не буде.

Спочатку планувалося, що посли країн-членів ЄС в середу 9 грудня приймуть рішення щодо продовження економічних санкцій щодо Росії на півроку без обговорення. Таким чином, затвердження в Брюсселі цього рішення носило б виключно формальний характер.

Раніше, інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на німецькі ЗМІ повідомило, що глави урядів країн Євросоюзу хочуть добитися продовження санкцій щодо Росії на саміті в грудні 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X