Італія роз'яснила свою позицію щодо санкцій проти РФ

10 грудня 2015, 15:53
Посол Італії в Україні Фабріціо Романо роз'яснив позицію своєї країни щодо санкцій проти РФ, повідомляє Уніан

Так, посол спростував заяви ЗМІ, що його країна блокує продовження санкцій проти Росії і відзначив, що на саміті Європейського Союзу, який відбудеться в Брюсселі 17-18 грудня, нічого несподіваного не буде.

Відео дня

За його словами, Італія хоче обговорити питання на політичному рівні, а не на технічному, але це не пов'язано зі змістом питання.

Дипломат зазначив, що позиція Риму в питанні антиросійських санкцій була досить зрозумілою і такою залишиться. Італія залишається прихильником Мінських угод, які є єдиним інструментом для того, щоб вирішити конфлікт дипломатичним шляхом.

"Тобто, коли треба було прийняти санкції, ми вчинили дуже правильно і з серйозними результатами...Щодо майбутнього, то подивимося. Ми знаємо, що будуть ще моменти, дискусії, перевірки, як здійснюються Мінські домовленості, але щодо наступного тижня - нічого несподіваного не буде", - наголосив він.

Раніше повідомлялося, що посли країн-членів Європейського союзу вирішили відкласти розгляд питання про продовження економічних санкцій проти Росії. ЗМІ вказували, що з такою ініціативою виступила Італія, яку підтримали Угорщина та Австрія.

Пізніше, посол України у Відні спростував інформацію про те, що Австрія увійшла до числа країн Європейського союзу, які проголосували за перенесення питання про продовження санкцій проти Росії.

Спочатку планувалося, що посли країн-членів ЄС в середу 9 грудня приймуть рішення щодо продовження економічних санкцій щодо Росії на півроку без обговорення. Таким чином, затвердження в Брюсселі цього рішення носило б виключно формальний характер.

Раніше, інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на німецькі ЗМІ повідомило, що глави урядів країн Євросоюзу хочуть добитися продовження санкцій щодо Росії на саміті в грудні 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X