ЗМІ: Євросоюз вирішив відкласти рішення про продовження санкцій проти РФ

9 грудня 2015, 16:30
Посли країн-членів Європейського союзу вирішили відкласти рішення щодо продовження економічних санкцій проти Росії, повідомляє Радіо Польща

Так, згідно з інформацією видання, поки невідомо на який термін відклали це питання, але не виключено, що дискусія на цю тему відбудеться під час саміту ЄС наступного тижня в Брюсселі (17 і 18 грудня).

Відео дня

"Є деякі країни, які хочуть обговорити на Європейській раді питання санкцій", - повідомив співрозмовник агентства.

Згідно з даними польских журналістів, з такою пропозицією виступила Італія, яку підтримали кілька інших держав. У той же час, Європейська правда пише, що Рим підтримали Угорщина та Австрія.

Нагадаємо, спочатку планувалося, що посли країн-членів ЄС в середу 9 грудня приймуть рішення щодо продовження економічних санкцій щодо Росії на півроку без обговорення. Таким чином, затвердження цього рішення в Брюсселі носило б виключно формальний характер.

Раніше, інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на німецькі ЗМІ повідомило, що глави урядів країн Євросоюзу хочуть добитися продовження санкцій щодо Росії на саміті в грудні 2015 року.

Крім того, журналісти агентства вважають, що Російська Федерація зможе відносно безболісно існувати під санкціями Заходу ще приблизно рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X