Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Справа Скрипаля: у Москві закривається Британська рада

22 березня, 17:00
363
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Москві Британська рада працювала з 1959 року

Міжнародна організація Британська рада заявила про припинення своєї діяльності в Росії в зв'язку з вимогою Міністерства закордонних справ РФ.

"Британській раді наказано припинити діяльність в Росії відповідно до заяви Міністерства закордонних справ Російської Федерації. Відповідно до цього ми скасували всі заплановані заходи і програми", - йдеться в заяві організації.

У Британській раді висловили жаль у зв'язку з рішенням російської влади.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запросив російських співробітників Британської ради продовжити роботу в Києві.

Британська рада (British Council) представляє Велику Британію по всьому світу в області культури і освіти. У Москві організація працювала з 1959 року.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ РФ оголосило персонами нон грата 23 британських дипломатів, а також наказало припинити діяльність Британської ради в зв'язку з неврегульованістю її діяльності.

Ці заходи були прийняті у відповідь на висилку російських дипломатів з Великої Британії в зв'язку з застосуванням хімічної зброї в британському Солсбері. Лондон вважає, що за отруєнням токсичною речовиною Новачок колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки Юлії стоїть Москва.

[see_also]

Україна, США або теща. МЗС Британії опублікував відео з російськими фейк про отруєння Скрипаля

[/see_also]

Головне

article_img
Конфлікт на три країни. Що означає справа дочки засновника Huawei, затриманої в Канаді

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися