Засновник Facebook Цукерберг погодився дати свідчення перед Конгресом - ЗМІ

27 березня 2018, 23:00
405
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марк Цукерберг визнав провину Facebook в найбільшому витоці даних користувачів

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг планує дати свідчення перед Конгресом США, повідомило агентство Reuters з посиланням на інформоване джерело.

Американські законодавці вимагають від голови Facebook пояснень з приводу того, як персональні дані 50 млн користувачів опинилися в руках компанії Cambridge Analytica, яка працювала над виборчою кампанією президента США Дональда Трампа.

У Facebook підтвердили, що компанія отримала запрошення до Конгресу. У комітеті з енергетики та торгівлі Палати представників повідомили, що продовжують працювати з Facebook щодо вибору дня і часу, коли Цукерберг зможе дати свідчення.

[see_also]

Соціальна катастрофа. Все, що потрібно знати про скандал, який може погубити Facebook

[/see_also]

Нагадаємо, що навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Дані 50 млн користувачів соцмережі були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, яка допомагала в президентській кампанії Дональда Трампа.

Марк Цукерберг визнав, що в роботі соцмережі були допущені помилки і вибачився перед користувачами за витік особистих даних.

На тлі скандалу капіталізація Facebook скоротилася на $58 млрд.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект