Засновник Facebook Цукерберг дає свідчення в Сенаті США

10 квітня 2018, 21:53
747
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марк Цукерберг визнав провину Facebook в найбільшому витоку даних користувачів

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг у вівторок, 10 квітня, виступає на слуханнях Сенату США з приводу витоку персональних даних мільйонів користувачів.

Тема слухань - зловживання під час використання даних мільйонів користувачів Facebook без їх відома. Під час своєї промови Цукерберг визнав, що витік даних – це його особиста відповідальність як розробника та керівника соцмережі.

"Це велика помилка, і це моя помилка, і я шкодую", - сказав він у вступній частині промови перед Сенатом.

Напередодні виступу в Сенаті Цукерберг заявив, що докладе всіх можливих зусиль, щоб зробити Facebook місцем безпечного спілкування між друзями і близькими.

"Через годину я збираюся дати свідчення перед Сенатом про те, що Facebook має ширше дивитися на нашу відповідальність - не лише створювати інструменти, а щоб ці інструменти використовувалися на благо", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

У середу Цукерберг виступить перед законодавцями з Палати представників США.

Нагадаємо, навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Дані 50 млн користувачів соцмережі були передані третій стороні - компанії Cambridge Analytica, яка допомагала в президентській кампанії Дональда Трампа.

[see_also]

Соціальна катастрофа. Все, що потрібно знати про скандал, який може погубити Facebook

[/see_also]

На тлі скандалу капіталізація Facebook скоротилася на 58 мільярдів доларів.

Пізніше з'явилася інформація, що Facebook нібито таємно збирає дані власників Android-пристроїв про їх дзвінки та SMS-листування.

Представники Facebook підтвердили, що дійсно збирають цю інформацію, але тільки від тих користувачів, які дали дозвіл.