Геополітика
США розпочали виведення 5000 військових з полігону Графенвер у Німеччині — Bild
США розпочали процес виведення близько 5000 американських військовослужбовців із полігону Графенвер у Німеччині. Про це повідомляє Bild.
4 травня, 17:07