Події
Уряд заборонив чиновникам вмикати кондиціонери та освітлення будівель
Кабінет Міністрів України розпорядився, щоб органи державної влади зменшили споживання електроенергії. Зокрема йдеться про відмову від кондиціонерів. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у п’ятницю, 7 червня.
7 червня 2024, 21:15