11 приводів подарувати Power Slim  - фото
Спецпроект

11 приводів подарувати Power Slim

20 грудня 2018, 15:13

Power Slim — суперкомпактні павербанки, які дуже швидко завоювали лідерські позиції в сегменті ділових подарунків

Power Slim суперкомпактні павербанки, які дуже швидко завоювали лідерські позиції в сегменті ділових подарунків. Такі компанії як Booking.com, Pepsi, Life Cell і Socar вибирають це продумане рішення для своїх колег і партнерів по бізнесу. Це перший зручний павербанк на "кожен день", який закриває потребу сучасної людини в швидкій підзарядці смартфона протягом дня.

Ми поговорили з засновником компанії Павлом Веселовим і дізналися, що зараз так затребуване в корпоративному середовищі як діловий подарунок.

Інструмент для якісного нетворкінгу

П ерший раз у такому форматі Power Slim було використано на веб-саміті в Лісабоні. Компактні павербанки, на які ми наносили контактні дані та логотип компаній, купували власники — для того, щоб вручити потенційним партнерам, засновники стартапів — для привернення уваги інвесторів. Таку візитку ніхто ніколи не викине. Того, хто її подарував — запам'ятають. Це ідеальне рішення для нетворкінгу — людина буде дуже довго користуватися Power Slim кілька разів на день, і щоразу буде згадувати про вас.

Невисока ціна для залучення дорогих лідів

У організаторів на великих конференціях є практика роздавати Power Slim в обмін на візитки учасників. Компанії добре знають таке поняття як "вартість залучення одного ліда", і в деяких сегментах вартість ліда доходить до 1 000 доларів. А на таких великих заходах Power Slim видають як безкоштовну підзарядку — в обмін на візитку. Це сучасний спосіб залучення нових клієнтів та утримання вже існуючих.

Не тільки окремі павербанки, але й компактні зарядні станції для кімнат переговорів і конференц-залів

Існують також зарядні станції Power Slim. Їх можна зустріти в київських готелях Hilton, Hyatt, ресторані Spicy no Spicy, а також у мережі закладів "Кумпель" у Львові. Це елегантне, стильне рішення, яке не займає багато розеток і не вимагає громіздких дротів. Такі станції встановлюють також компанії для своїх кімнат переговорів, тому що, якщо у людини сідає телефон під час тривалих зустрічей, то вона може нервуватися, перестає концентруватися, може навіть піти раніше із зустрічі. Станція Power Slim дає змогу заряджати телефон поруч з людиною, яка не забираючи його на підзарядку в іншу аудиторію. Таким чином, з'являється вирішення важливої фобії сучасної людини — залишитися без зв'язку навіть на короткий час, допустити можливість, що щось відбудеться без тебе.Спосіб згуртування та мотивації команди

З гуртування колективу — Power Slim як інструмент для тімбілдингу. Компанія закупила у нас Power Slim і всі ходили з однаковими девайсами, це дуже посилює командний дух. Кожна компанія ставить перед собою цілі. Power Slim стане чудовим подарунком за певні досягнення.Безмежні можливості з дизайну

Т ехнологія друку дає можливість наносити макет будь-якої складності на кожен Power Slim. Зовнішній вигляд павербанка такий, що люди гордяться покласти на стіл, хваляться ним. Людина користується Power Slim кілька разів на день, і кожного разу насолоджується цим процесом. На моєму особистому девайсі картинка тримається 2 роки, його зовнішній вигляд прекрасний.

До того ж ми можемо додати на поверхню Power Slim мотиваційний дію — наприклад, "Дій", "Створюй", "Рухайся вперед". Наші павербанки заряджають не тільки телефони, але й людину, яка користується цим пристроєм.

WOW-ефект

Б ула історія. Я провів 2 тижні на найбільш неоднозначному фестивалі світу — Burning Man. І насамкінець, коли всі роз'їжджалися, я катався на своєму гіроборді у вигляді єдинорога, і побачив одного з учасників, машина якого не заводилася. У мене в наметі крім усього іншого був компактний Power Slim, від якого можна заряджати акумулятор автомобіля. Я з'їздив за ним і за лічені хвилини ми завели старий американський джип, з об'ємом двигуна 5,5 літра.

Просто уявіть ситуацію, вона була на грані фантастики — людина стоїть у пустелі, у неї не заводиться машина, до неї під'їжджає інша людина на коні-єдинорозі, моментально привозить невеликий девайс, який вирішує здавалося б безвихідну ситуацію. Реакція була такою, яку зазвичай викликають Power Slim — WOW. Я вирішив подарувати йому цю емоцію.

Лідер серед подарунків бізнес-класу

P ower Slim — найкраще рішення в сегменті ділових подарунків. Люди вже давно не раді, отримуючи в подарунок сотий блокнот, щоденник і вже навіть молескін, а ми запропонували варіант, який даруватиме позитивні емоції і має чудовий функціонал. Зручний павербанк потрібен усім.

Ми часто отримуємо фідбек про те, що завдяки Power Slim людині вдалося залишитися на зв'язку в складній ситуації — додзвонитися, до кого треба, залишитися на зв'язку, коли це було критично.Відповідають технологічним викликам сучасного світу

У кожному Power Slim вбудовано шнур для зарядки IPhone/Android/TYPE-C. Така універсальність дуже важлива. Важлива перевага цих павербанків — компактність, легкість. Зараз ніхто не хоче носити з собою громіздкі аксесуари, з Power Slim цю проблему вирішено.Від просто речі до найкращого друга

Л егкий, компактний Power Slim закриває потребу в щоденній зарядці. Він дуже зручний, компактний, а головне — він персоналізований під кожен бренд, кожну людину. Дуже швидко наш павербанк стає улюбленою річчю людини. Його часто одушевляють, він стає супутником, другом — з людським обличчям.

До Power Slim, як і до всього хорошого, звикають дуже швидко. Один раз спробувавши його, людина використовує його щодня.

Завжди є вибір

Є кілька видів Power Slim. Наприклад, павербанк на 4000 міліамперів — для щоденного використання, а на 9000 міліамперів — для тривалих поїздок. Ми вважаємо і підтверджуємо ці переконання деякими дослідженнями, що в ідеалі сучасній людині мати два пристрої: для вирішення щоденних завдань допоможе компактніший Power Slim, а для того, щоб бути на зв'язку у відрядженні, краще вибрати потужнішу модель. Гарантія на всі моделі — 2 роки.Сервіс — понад усе

О сновні партнери Power Slim — середні і великі бізнеси. Кожна компанія має свої особливості на всіх рівнях узгодження. Була ситуація, коли замовлення на завтра нам підтвердили після обіду сьогодні. І ми робили за одну ніч рекордну кількість павербанків — 400 штук. Все встигли, все виконали вчасно. А в середньому компанія випускає 100 павербанків на день, виконуючи всі завдання "під ключ": від дизайну згідно з брендбуком компанії до доставки в офіс клієнта.

Компанія Power Slim надає можливість протестувати свої павербанки в роботі. Заявку на безкоштовний тестовий павербанк можна залишити тут.

Для читачів НВ діє промо-код Новое время — 11% на корпоративне замовлення.