Макрон після зустрічі з Путіним: Необхідно активізувати переговори в "нормандському форматі"

29 травня 2017, 19:10
3033
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Макрон після зустрічі з Путіним: Необхідно активізувати переговори в "нормандському форматі"  - фото

Еммануель Макрон: в діалозі з РФ щодо України "були досягнуті дуже важливі зрушення"

Президент Франції Еммануель Макрон після переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним виступив за активізацію роботи в "нормандському форматі"

"Я буквально в найближчі години повідомлю канцлеру Німеччини про те, що ми домовилися активізувати "нормандський" формат і провести переговори у присутності представників ОБСЄ", - цитує Макрона Інтерфакс-Україна.

Президент Франції зазначив, що в діалозі з РФ щодо України "були досягнуті дуже важливі зрушення".

Відзначимо, що Путін 29 травня перебуває з офіційним візитом в Парижі. У Кремлі заявили, що пріоритетними темами переговорів двох лідерів буде майбутнє "нормандського формату" ядерна проблематика КНДР, а також ситуація в Сирії та Лівії.

"Нормандська четвірка" на даний час складається з лідерів Німеччини, Франції, України та Росії, також проводяться консультації на рівні глав МЗС країн "нормандського" формату. Перша зустріч Петра Порошенка, Ангели Меркель, Франсуа Олланда і Володимира Путіна в рамках "врегулювання ситуації в Донбасі" відбулася 6 липня 2014 року в нормандському місті Бенувіль.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською