В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

7 квітня 2018, 15:44

У суботу, 7 квітня, о 14:16 за київським часом в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Вогонь, який вважається великою великоднею святинею, роздав тисячам присутнім у храмі вірянам патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ.

Близько 20:00 Благодатний вогонь привезуть делегації УПЦ МП, УПЦ КП та інших українських конфесій у київський аеропорт Бориспіль, звідки його передадуть далі по Україні.

Відео дня

Багато християн вважають сходження Благодатного вогню напередодні Воскресіння Христова дивом, стверджуючи, що він загоряється без участі людей.

Місяць тому священик вірменської православної церкви Самуїл Агоян заявив в інтерв'ю ізраїльському телеканалу Хадашот 2, що патріархи запалюють багато воскових свічок від масляної лампади, і нічого містичного в Благодатному вогні немає. Він заявив, що "Бог творить дива, але не на потіху людям". Ця заява спричинила скандал, і присутній поруч грецький монах вимагав припинити зйомку.

Нагадаємо, з 25 по 28 лютого Храм Гробу Господнього в Єрусалимі було закрито вперше за тривалий час, бо ієрархи християнських церков протестували проти нового податкового законодавства в Ізраїлі.

Показати ще новини
Радіо NV
X