У Мілані пройде день української культури

11 червня 2018, 17:15
263
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

S-Production / flickr

В рамках фестивального дня у Мілані, присвяченого Україні, пройде концерт гурту ДахаБраха

Серед чотирьох територій, які будуть представлені ​​на фестивалі Mappe. Contemporary Geographies у Мілані з 13 по 16 червня, фігуруватиме й Україна. Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Фестиваль представить культуру чотирьох територій - Туреччини, України, Ірану і прикордонних територій США і Мексики, на яких зараз сфокусований світовий політичний клімат, йдеться в описі фестивалю.

День України відбудеться 14 червня.

В рамках цього дня пройде концерт гурту ДахаБраха, дискусія і показ п'яти короткометражних фільмів, відібраних Київським міжнародним фестивалем короткометражного кіно. До списку входить Ленінопад Світлани Шимко, Без тебе Нарімана Алієва, EWA Джиги Бена Артзі, Післясмак Юрія Катинського, Жуйка Ольги Макарчук.

Також у ці дні буде проходити виставка Mappe. Sguardi sui confini, де будуть представлені два проекти, пов'язані з Україною: фотографії Мартіна Коллара з українських в'язниць і роботи Анни Звягінцевої.

Метою експозиції є "подивитися на межі, шляхи і бар'єри між країнами як на свідчення жорстокості і драми нашого часу", йдеться в описі проекту.