Три британські міністри хочуть відкласти Brexit

23 лютого, 13:51
451
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Три британські міністри хочуть відкласти Brexit - фото

EPA

Автори закликали парламентарів підтримати угоду, укладену Мей, інакше Brexit буде відтерміновано

Три члени британського кабінету міністрів підтримують відтермінування Brexit у разі, якщо парламент не підтримає нову угоду прем’єрки Терези Мей з ЄС.

Про це пише Reuters.

Міністр у справах бізнесу Грег Кларк, міністр праці і пенсій Ембер Радд і міністр юстиції Девід Гок виклали свої погляди у статті під назвою «Якщо ми не укладемо угоду наступного тижня, то повинні відкласти Brexit».

«Brexit не допоможе новій незалежній Британії сміливо увійти у ширший світ. Навпаки, стрімкий вихід з ЄС 29 березня зробить нашу країну біднішою, менш безпечною і може навіть призвести до її розколу», - написали вони, натякаючи на сепаратистські домагання Шотландії.

«Наша економіка зазнає збитків як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі. Ціни зростуть, бізнес, що залежить від термінових поставок, буде зруйновано, спостерігатиметься відтік інвестицій», - зазначили автори.

Вони закликали парламентарів-консерваторів підтримати угоду, укладену Мей, інакше Brexit, імовірно, буде відтерміновано.

Раніше прем’єрка пообіцяла, що якщо вона не укладе угоду з Євросоюзом до 27 лютого, парламент зможе проголосувати за те, що робити далі.

Ані серед лейбористів, ані серед консерваторів немає єдності щодо того, як Британія вийде з ЄС і чи вийде вона взагалі.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською