The Guardian опублікувала внутрішній статут Ісламської держави

1 коментувати
Фрагменти інструкції для творців ІД
Фото: theguardian.com

Фрагменти інструкції для творців ІД

Британська газета The Guardian опублікувала внутрішні документи терористичної організації Ісламська держава, що потрапили в її розпорядження 

"План відкриває нові контури Ісламської держави, доповнені цивільною службою, регіональним управлінням і радянським зразком економічного контролю", - пише видання.

Датований минулим роком 24-сторінковий документ Принципи управління Ісламською державою "викладає план встановлення (ІД) міжнародних відносин, повноцінної роботи пропаганди і централізованого контролю над нафтою, газом та іншими життєво важливими частинами економіки".

"ІДІЛ вже набагато більше, ніж групи бійців", - відзначає автор матеріалу.

Оприлюднений документ, створений як посібник для підготовки "адмініструючих кадрів", містить інформацію про те, як організувати державні відомства, включаючи освіту, природні ресурси, промисловість, міжнародні відносини, суспільні відносини і військові табори.

Також в принципах вказані способи організації тренувальних таборів, які поділяються в залежності від рівня підготовки бойовика - від новачка до ветерана. "Ветерани, говориться в ньому, повинні щорічно пройти двотижневий курс підвищення кваліфікації, щоб отримати інструкції щодо "сучасного мистецтва використання зброї, військового планування і військових технологій".

Крім того, документ вперше розкриває плани ІД з навчання дітей мистецтву війни. "Діти будуть отримувати "підготовку у поводженні з легкою зброєю" і "видатні особистості" будуть обрані з них для завдань безпеки, в тому числі для контрольно-пропускних пунктів, патрулів", - передає газета текст документа.

"Якщо це дійсно оригінал, він заворожує й повинен бути прочитаний усіма - особливо політиками на Заході", - заявив американський генерал у відставці Стенлі Маккрістал.

Islamic State blueprint


НВ

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: