Сестра Трампа розкритикувала президента США під час розмови з його племінницею Мері — WP

23 серпня 2020, 16:46

Старша сестра Дональда Трампа та федеральна суддя у відставці Меріенн Трамп-Беррі у відвертій розмові з племінницею президента США Мері Трамп розкритикувала брата. Аудіозапис таємно записаної розмови у суботу, 22 серпня, опубліковало видання The Washington Post.

«У нього немає принципів. Жодних. (…) Його чортові твіти і брехня, Боже мій. Я говорю занадто відверто, але ви знаєте. Зміна історій. Відсутність підготовки. Брехня. Чорт забирай!» — сказала Беррі в розмові.

Відео дня

За її словами, «люди не можуть йому довіряти». Про це сестра президента сказала, згадавши, що колись компанії на чолі з Трампом шість разів подавали заяву про банкрутство. Згадуючи про «безпринципність» Трампа, Беррі засудила міграційну політику влади щодо відділення дітей-мігрантів від їхніх батьків на південному кордоні.

Меріенн Трамп назвала свого брата «жорстоким», згадуючи про їхній конфлікт, який триває з 1980-х років, коли вона попросила його про послугу, а Трамп намагався взяти на неї кредит за це.

Беррі дорікнула, що в дитинстві вона часто робила домашні завдання за Дональда, а він платив, аби хтось склав іспити замість нього. Окрім цього, вона припустила, що Трамп «взагалі нічого не читає», зокрема йдеться про щоденні інструктажі розвідки, які він отримує.

Нагадаємо, племінниця Дональда Трампа Мері випустила книгу про свого дядька під назвою Занадто багато і завжди мало: як моя сім'я створила найнебезпечнішу людину в світі. За один день продажів придбали майже мільйон примірників.

У книзі Мері Трамп у подробицях розповідає історію їхньої сім'ї і пояснює, як сталося так, що її дядько став «людиною, яка тепер загрожує здоров’ю, економічній безпеці і соціальним основам всього світу». Також у книзі Мері називає свого дядька соціопатом і пише, що у нього відсутня потреба в емпатії до інших людей, він позбавлений здатності співпереживати або піклуватися про них.

Раніше колишній радник Трампа Джон Болтон теж написав книгу про президента США Кімната, де це сталося: мемуари Білого дому.

У ній він розповідає про гучні подробиці щодо президента Дональда Трампа і про мотивацію його рішень на посаді глави Білого дому.

Зокрема, в своїй книзі Болтон пише, що Дональд Трамп у приватному порядку постійно «бурчав і скаржився» на санкції проти Росії, хоча публічно їх підтримував.

Показати ще новини
Радіо NV
X