Роскомнадзор вимагає вилучити Telegram з AppStore

28 травня 2018, 18:35

Роскомнадзор вимагає від компанії Apple вилучити додаток Telegram із онлайн-магазину AppStore на території Росії, а також заборонити розсилку повідомлень месенджера. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Роскомнадзор направив до компанії Apple листа з вимогою припинити поширення на території Росії розміщеного в AppStore додатка Telegram Messenger, а також розсилку його сервісних пуш-повідомлень для російських користувачів", – наголошено в повідомленні.

Відео дня

Відомство в найкоротші терміни очікує від Apple відповіді про подальші дії компанії, "що спрямовані на вирішення цих проблемних питань".

Повідомляється, що в іншому випадку можливі дії щодо порушення функціонування сервісу AppStore.

Раніше Роскомнадзор звинуватив Telegram у координації терактів.

Нагадаємо, Роскомнадзор через суд домігся постанови про блокування Telegram в Росії після того, як месенджер не став надавати ФСБ ключі для дешифрування повідомлень користувачів. Для обходу заборони компанія почала використовувати хостинги Amazon і Google.

Відомство зазначало, що дії керівництва месенджера загрожують безпеці країни: через Telegram поширюють інформацію терористи, а у ФСБ немає можливості розшифровувати повідомлення.

Водночас 15 травня стало відомо, що рішення Таганського районного суду Москви про блокування доступу до Telegram не набуло чинності, оскільки було оскаржено представниками мессенджера. Раніше суд надав представникам Telegram час до 4 червня для усунення недоліків за скаргою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X