Роскомнадзор пригрозив заблокувати Facebook

18 квітня 2018, 03:43
975
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Facebook може бути заблокований на території РФ слідом за Telegram

Керівник Роскомнадзора Олександр Жаров заявив про те, що в 2018 році на території Росії може бути заблокована соціальна мережа Facebook.

Таке рішення може бути прийнято, якщо компанія Facebook не виконає вимоги закону щодо локалізації баз даних на території Росії, передає Інтерфакс.

"До кінця 2018 роки ми проведемо перевірку компанії, і є кілька пунктів, які повинні бути виконані: локалізація баз даних російських громадян на території Росії, видалення всієї забороненої інформації - а вони вже значно спізнюються за термінами - та дотримання інших законів. Якщо нічого з цього або що-небудь з цього не буде виконано, або російська держава не буде поінформована про намір провести такі дії, то, очевидно, стане питання про блокування ", - заявив Жаров.

13 квітня Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду про блокування Telegram. Представники месенджера в суд не прийшли, пояснюючи це небажанням "легітимізувати відвертий фарс", але пообіцяли оскаржити рішення.

Роскомнагляд вніс веб-версію Telegram - домени t.me і web.telegram.org - до реєстру заборонених сайтів. Telegram використовував інфраструктуру великих сервісів для обходу блокування.

16 квітня Роскомнагляд почав блокування популярного месенджера.

Дивіться також

Пізніше влада РФ почали використовувати ICQ для розсилки робочих запрошень.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект