Путін підписав "диктаторський пакет Ярової"

7 липня 2016, 13:50
3383
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Після підписання Путіним "пакет Ярової" набуде чинності 20 липня 2016 року

Президент Росії Володимир Путін підписав так званий "диктаторський пакет Ярової", який передбачає розширення повноважень силовиків і посилення покарань

"Президент підписав пакет документів, поправки до закону про заходи з протидії тероризму", - передає ТАСС слова прес-секретаря президента Росії Володимира Путіна Дмитра Пєскова.

За його словами, разом з цим пакетом Путін підписав "перелік доручень уряду, в якому кабміну доручається дуже чітко моніторити хід імплементації цього закону, щоб за необхідності мінімізувати можливі ризики".

"Диктаторський пакет Ярової" повинен вступити в силу з 20 липня 2016 року.

Нагадаємо, 6 липня повідомлялося, що уповноважений при президентові Росії із захисту прав підприємців Борис Тітов звернувся до глави Кремля Володимира Путіна із проханням не підписувати так званий "диктаторський пакет Ярової".

29 червня його схвалила Рада Федерації. 24 липня законопроекти з "пакету Ярової" прийняла у другому і третьому читанні Державна дума Росії.

"Пакет Ярової" передбачає, зокрема, внесення до Кримінального кодексу статті про неінформування, за що тепер будуть саджати на термін до одного року.

Він також посилює контроль за листуванням: оператори зв'язку та "організатори поширення інформації" повинні півроку зберігати зміст повідомлень користувачів і надавати держорганам засоби для декодування зашифрованого листування.

Крім того, викритим у "схиленні, вербуванні або іншому залученні" в організацію масових заворушень передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше