Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Президент Чехії доручив Бабішу сформувати новий Кабмін

24 січня, 13:55
316
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мілош Земан прийняв відставку уряду

Президент Чехії Мілош Земан прийняв відставку уряду на чолі з Андреєм Бабішем і одразу ж доручив йому сформувати новий уряд, пише Європейська правда з посиланням на Ceska Televize.

Під час зустрічі з Бабішем Земан заявив, що для другого призначення не потрібно буде 101 підпис депутатів і це означає, що у нового уряду є шанс здобути довіру парламенту.

"Я не можу виключити своєї поразки (на виборах президента - Ред.). В такому разі я дотримаюся обіцянки призначити Андрея Бабіша прем’єр-міністром протягом лютого" - заявив Земан.

Бабіш додав, що його рух ANO, який він очолює, вже розпочав переговори з іншими партіями та сподівається на їх успіх.

Впреше Бабіш був призначений прем'єром 6 грудня 2017 року, однак вже 16 січня 2018 року парламент Чехії виніс вотум недовіри прем'єр-міністру і його міністрам, почавши переговори з формування нового кабінету. На насупний день уряд Чехії в повному складі пішов у відставку.

Партія Бабіша ANO отримала найбільшу кількість голосів на парламентських виборах в жовтні 2017 року. Однак інші партії відмовилися від підтримки нового уряду, головним чином через розслідування проти Бабіша про можливе шахрайство з субсидіями. Він заперечує будь-які звинувачення.

Дивіться також

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися