Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ОЗХЗ представить доповідь щодо Сирії протягом 30 днів

14 квітня, 17:30
112
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Розслідування ймовірної хімічної атаки в Сирії продовжиться незалежно від авіаударів

Очікується, що експерти Організації із заборони хімічної зброї представлять свою доповідь виконавчому комітету протягом 30 днів. Про це повідомляє прес-служба організації.

Також повідомляється, що до закінчення розслідування ОЗХЗ не надаватиме жодної інформації. Ця політика існує для збереження цілісності слідчого процесу та його результатів, а також для забезпечення безпеки експертів і персоналу ОЗХЗ.

У розслідуванні беруть участь хіміки, лікарі та фахівці з озброєння. Учасникам групи необхідно взяти та проаналізувати проби грунту і тканин, а також опитати свідків, жертв атаки та медичних працівників.

Місія вирушила в Сирію у четвер, 12 квітня. У прес-службі організації заявили, що розслідування ймовірної хімічної атаки в сирійському місті Думі продовжиться незалежно від авіаударів, проведених силами США, Великобританії та Франції.

Нагадаємо, 7 квітня в результаті атаки із застосуванням хімічної зброї в місті Дума, передмісті Дамаска, загинули щонайменше 85 осіб.

У ніч на 14 квітня у відповідь на атаку президент США Дональд Трамп віддав наказ Збройним силам завдати точних ударів по об'єктах, які виробляють хімічну зброю в Сирії. До операції також приєдналися Франція та Велика Британія.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:08

article_img
Парламент Британії не зміг відправити у відставку Терезу Мей

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися