Нідерланди прийняли закон про список Магнітського

3 квітня 2018, 20:50
356
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілюстративне фото

У вівторок, 3 квітня, нижня палата федерального парламенту Нідерландів ухвалила закон про розширення санкцій проти Росії за європейським списком Магнітського.

"Ми доручаємо уряду визначити, чи є суттєва підтримка з боку Євросоюзу для запровадження таких заходів на рівні ЄС", - цитує Укрінформ рішення парламенту Нідерландів.

Згідно з рішенням нідерландського парламенту,  уряд має ініціювати на рівні Євросоюзу уведення персональних санкцій за списком Магнітського. Якщо протягом п’яти місяці ЄС не ухвалить відповідне рішення, то уряд Нідерландів має внести законодавчі пропозиції щодо санкцій Магнітського на національному рівні.

Аналогічні акти Магнітського прийняті у США, Канаді, Естонії, Латвії та у Литві.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила, що уряд і політичні партії обговорюють поправки до закону про протидію корупції та порушень прав людини, які є аналогом закону Магнітського.

Акт Магнітського був прийнятий у грудні 2012 року в США. Відповідно до закону, скасовувалася поправка Джексона-Веніка та вводилися персональні санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права в Росії.

Закон названий на честь бізнесмена Сергія Магнітського, який у 2009 році був заарештований за звинуваченням у допомозі голові фонду Hermitage Capital Management Вільяму Браудеру в ухиленні від сплати податків. Через 11 місяців попереднього ув'язнення Сергій помер у лікарні Слідчого ізолятора №1 міста Москва.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 10:32
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект