Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Молоде покоління українців остаточно втрачене для Росії - Волкер

10 березня, 17:22
1586
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українська молодь сприймає Росію як агресора та окупанта – Волкер

На Брюссельському форумі спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер заявив, що молоде покоління українців для Росії втрачене остаточно, бо "вони сприймають її як агресора та окупанта". Про це повідомляє Радіо Свобода.

Росія хотіла б бачити в Україні проросійський уряд і відновити те, що вона сприймає, як "нормальну ситуацію". Але, напавши на Україну, анексувавши Крим та продовжуючи окупацію її сходу, росіяни вчинили протилежне й отримали більш об’єднану, більш націоналістичну й орієнтовану на Захід та антиросійську Україну. Цього ніколи раніше не було, додав Волкер.

"Тож якщо Росія хоче досягти своїх цілей у намаганні вплинути на Україну та наблизити її до себе, то починати їй слід з виведення своїх військ зі Східної України", – зазначив Курт Волкер.

Раніше на Брюссельському форумі заступниця генерального директора Єврокомісії із політики сусідства та переговорів щодо розширення Катаріна Матернова заявила, що вважає критику української освітньої реформи "непропорційно роздмуханою".

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:48

article_img
Сербія попросила скликати Раду безпеки ООН через ситуацію в Косові

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися