Манафорта відправили під домашній арешт

30 жовтня 2017, 21:38
428
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Манафорта відправили під домашній арешт - фото

Пол Манафорт

Щодо колишнього очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта і його соратника Ріка Гейтса суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту 

Як повідомляє Bloomberg, прокурори вважають, що вони можуть сховатися від правосуддя, враховуючи їх зовнішні зв'язки. Тому суд відмовив їм у звільненні під заставу.

Сторона звинувачення вважає, що Манафорт відмив понад $18 млн через офшорні рахунки, щоб підтримувати "розкішний спосіб життя", включаючи купівлю будинків, автомобілів і одягу. Він і Гейтс приховали від американського уряду іноземні рахунки та роботу на іноземні уряди.

Нагадаємо, що 30 жовтня американська влада пред'явила колишньому очільнику передвиборчого штабу Трампа Полу Манафорту звинувачення відразу за 12 статтями. Зокрема, серед них фігурують "змова проти інтересів держави". Частина звинувачень грунтується на його співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Президент США Дональд Трамп заявив, що всі звинувачення правоохоронних органів проти Манафорта не мають жодного відношення до періоду роботи останнього на чолі штабу республіканців.

Згідно з наявною інформацією, Манафорт протягом останніх десяти років отримав від наближеного до Кремля російського олігарха Олега Дерипаски близько $60 млн. Ця співпраця почалася у 2007 році, коли вони представляли російські інтереси в Грузії.

Крім того, з 2012 по 2014 рік Манафорт був консультантом Партії регіонів президента-втікача Віктора Януковича, за що, за даними ЗМІ, він отримував тіньові виплати.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською