Трамп прокоментував пред'явлення Манафорту звинувачення у змові проти США

30 жовтня 2017, 17:09
1709
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Трамп прокоментував пред'явлення Манафорту звинувачення у змові проти США  - фото

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп прокоментував пред'явлення екс-главі передвиборного штабу республіканців Полу Манафорту звинувачення в змові проти США

За словами Трампа, всі звинувачення правоохоронних органів проти Манафорта не мають жодного відношення до періоду роботи останнього на чолі штабу республіканців.

"Вибачте, але це було задовго до того, перш ніж Пол Манафорт приєднався до кампанії Трампа. Але чому Гілларі Клінтон і демократи не під підозрою?... Крім того, не було ніякої змови!" - написав Трамп в Twitter.

30 жовтня американська влада висунула колишньому главі передвиборного штабу Трампа Манафорту звинувачення відразу за 12 статтями. Зокрема, серед них фігурує "змова проти інтересів держави".

Крім того, Манафорта звинувачують у фінансових махінаціях, відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків, наданні фальшивих фінансових документів, а також у введенні уряду в оману неправдивими свідченнями.

У той же час, в тексті звинувачення нічого не сказано про період роботи Манафорта головою штабу Трампа.

При цьому, частина звинувачень проти колишнього радника Трампа ґрунтується на його співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською