Білорусь відправить миротворців на Донбас, якщо Путін і Порошенко домовляться - Лукашенко

18 лютого, 21:33
575
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лукашенко додав, що не ставатиме на чийсь бік

Білорусь готова взяти участь у миротворчій місії в Україні у разі домовленості між президентом України Петром Порошенком і Росії Володимиром Путіним.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає БЕЛТА.

Він наголосив, що якби Білорусі доручили зіграти якусь роль у врегулюванні конфлікту в Україні, вона б виконувала все необхідне, не займаючи чиюсь позицію.

"Я навіть говорив обом президентам, Порошенкові та Путіну: ви не розраховуйте на те, що я чийсь буду. Я буду чітко виконувати те, про що ви, два президенти, домовтеся: стати між - я стану, домовтеся вивести 10 тисяч озброєних сил Білорусі - ми поставимо їх на кордоні, де ви скажете. Але я не зможу зробити те, про що ви не домовитеся", - сказав Лукашенко.

Він додав, що "в іншому випадку з нашої миротворчості толку не буде, якщо ми станемо на чийсь бік".

Лукашенко зазначив, що ще в перший рік конфлікту Білорусь направила свої пропозиції, як його можна врегулювати. Однак високопоставлені чиновники з Брюсселя тоді не прийняли їх.

"І я зараз вважаю, що багато європейців зацікавлені в цьому конфлікті, як би вони себе не виряджали в миротворців. Якби прийняли - був би варіант. Сьогодні повернулися до половинчастого варіанту того, що я пропонував: давайте і білорусів включимо (це НАТО пропонує), тому що їм нібито довіряє Росія", - сказав президент Білорусі.

Раніше повідомлялося, що Швеція заявила про готовність відправити своїх миротворців на Донбас.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися