Адвокат у справі Тимошенко зізнався в дачі неправдивих свідчень

20 лютого 2018, 23:34
2838
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Алекс ван дер Цваан

Адвокат Алекс ван дер Цваан, який у 2012 році працював у юридичній фірмі, найнятій Україною у справі екс-прем'єра Юлії Тимошенко, визнав себе винним у наданні неправдивих свідчень про зв'язки з колишнім співробітником виборчого штабу Дональда Трампа.

Як передає AP, він визнав, що збрехав спеціальному прокурору Роберту Мюллеру про його контакти з Ріком Гейтсом. Гейтс є колишнім радником у виборчому штабі президента США Дональда Трампа і давнім партнером колишнього очільника штабу Трампа Пола Манафорта.

Звинувачення проти ван дер Цваана пов'язано з розслідуванням діяльності Манафорта і Гейтса під час співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем і його Партією регіонів. Мова не йде про розслідування спецпрокурора США можливого втручання Росії у вибори в США 2016 року.

Нагадаємо, що в обвинувальному висновку окружного суду США у Вашингтоні йдеться, що адвокат Алекс ван дер Цваан надав федеральним агентам США завідомо неправдиву інформацію про його роботу в розслідуванні справи Юлії Тимошенко.

Цей документ стосувався роботи в 2012 році ван дер Цваана як представника юридичної фірми Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom у справі Тимошенко. Фірма була найнята міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, щоб з'ясувати роль Юлії Тимошенко в підписанні газової угоди 2009 року з Росією.

Зверніть увагу

18 грудня 2018, 13:49
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
19 грудня 2018, 15:12
Лонгріди
thumb img
Спецпроект