Детектор брехні для чиновників. Головні обіцянки з передвиборчої програми Кошулинського

13 лютого, 11:09
7407
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Детектор брехні для чиновників. Головні обіцянки з передвиборчої програми Кошулинського - фото

Руслан Кошулинський via Facebook

Кошулинський - висуванець ВО Свобода та ще кількох націоналістичних сил

НВ публікує перелік головних обіцянок з передвиборчої програми Руслана Кошулинського, кандидата в президенти України від партії Свобода та ще кількох націоналістичних сил.

1. Відкрити архіви КДБ СРСР.

2. Запровадити обов’язкову перевірку держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою "детектора брехні" на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність громадянства інших держав.

3. Скасувати недоторканність президента України, народних депутатів та суддів.

4. Запровадити дієву процедуру імпічменту президента. Ухвалити закон про відкликання суддів, посадовців та депутатів усіх рівнів.

5. Позбавляти мандату народних депутатів України за "кнопкодавство" та відсутність без поважних причин під час роботи парламенту.

6. Здійснити реальну судову реформу. Обирати: місцевих суддів ‒ громадою на 5 років, суддів апеляційних судів ‒ з’їздом суддів місцевих судів на 7 років, суддів Верховного Суду ‒ з’їздом суддів України на 10 років.

7. Ухвалити закон про місцевий референдум. Запровадити механізм ветування громадою рішень органів місцевої влади.

8. Встановити державний контроль над природними монополіями.

9. Ухвалити пакет законів про повернення капіталів з офшорів.

10. Ухвалити новий Податковий кодекс, що сприятиме розвитку підприємництва. Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки.

11. Запровадити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи.

12. Ухвалити соціально справедливий Кодекс законів про працю. Встановити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці (за європейськими стандартами). Ввести п’ятикратну різницю між максимальною і мінімальною погодинною оплатою у працівників бюджетної галузі та держпідприємств.

13. Запровадити єдиний соціальний податок на доходи громадян із прогресивною шкалою оподаткування.

14. Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України ‒ землею с/г призначення. Надавати її в довгострокове володіння винятково українським громадянам із правом родинного успадкування або продажу лише державі.

15. Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання тощо.

16. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.

17. Не оподатковувати зароблені заробітчанами гроші та майно.

18. Забезпечити виплату науковцям не менш ніж 25% суми, отриманої з продажу прав на патент за їхній винахід.

19. Затвердити державну житлову програму для багатодітних сімей: сім’ї з трьома дітьми — державний безвідсотковий кредит; із чотирма дітьми ‒ безвідсотковий кредит із компенсацією 50% вартості житла; із п’ятьма дітьми і більше ‒ безкоштовне житло від держави.

20. Формувати новий вектор української геополітики на утворення нової європейської єдності ‒ Балто-Чорноморського союзу.

21. Визнати РФ державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, а також усі міжнародні договори з РФ та не відновлювати їх до повної деокупації.

22. Ініціювати створення міжнародного трибуналу з розслідування злочинів проти людства, здійснених РФ у ході агресії проти України.

23. Ініціювати зміну Мінських угод та Нормандського формату на Будапештський формат за участі США і Великої Британії.

24. Укласти двосторонні угоди зі США та Великою Британією — країнами-гарантами за Будапештським меморандумом 1994 р. — про повномасштабну військово-технічну допомогу Україні та надання летального озброєння.

25. Встановити розмір фінансування ЗСУ на рівні не менше 5% ВВП.

26. Ухвалити закон Про сектор безпеки та оборони з чітким розподілом повноважень всіх силових структур і цивільних.

27. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію. Заснувати народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком.

28. Створити потужний ракетний щит України — стратегічні неядерні сили: СВ (сухопутний компонент); ПС (повітряний компонент); ВМС (морський компонент); носій ракета дальністю від 500 км і більше.

29. Провести повне переозброєння Збройних Сил України. Ухвалити Державні довгострокові програми про повне переозброєння та розвиток ЗСУ терміном на 15-20 р., з контролем виконання – щорічно.

30. Ухвалити державну програму військового кораблебудування терміном на 15-20 р. з урахуванням основних класів кораблів: десантні; мінно-тральні; фрегати (з керованою ракетною зброєю); корвети (з керованою ракетною зброєю); катери різного призначення.

31. Спрямувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняного кіно. Встановити податок на рекламу, яку транслюють під час показу іноземних фільмів та серіалів, на користь українського кіно.

32. Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відеопродукцію, програмне забезпечення.

33. Заборонити надання будь-якої автономії, “спеціального статусу” чи “особливого порядку місцевого самоврядування”.

34. Позбавляти громадянства осіб, які є громадянами інших держав.

35. Встановити повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій. Припинити діяльність російського бізнесу в Україні, запровадити ембарго на російський капітал, товари та послуги. Націоналізувати активи, кінцевими власниками яких є громадяни РФ чи держава-агресор.

36. Проводити будь-які вибори на тимчасово окупованих територіях лише після повної деокупації та перепаспортизації населення. Здійснити перевірку кожної особи на наявність громадянства інших держав; співпрацю з окупаційним режимом; лояльність до України.

37. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Україну, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти України та вчиняв інші злочини. Розпочати негайні заочні судові процеси щодо виявлених колаборантів та зрадників, оголосити їх у міжнародний розшук.

Руслан Кошулинський - народний депутат України VII скликання, заступник голови Верховної Ради (VII скликання). Заступник голови партії (з серпня 2008 року), голова секретаріату ВО Свобода. Єдиний кандидат від кількох націоналістичних сил: Свободи, Правого сектора, ОУН, С14 і КУН. Проходив службу в зоні АТО у складі 44-ї артилерійської бригади у званні старшого сержанта.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською