Депутат Бублик вийшов зі Свободи, звинувативши її в авторитаризмі

25 грудня 2015, 18:47
Позафракційний народний депутат України вийшов із партії Свобода, пояснивши це її авторитаризмом

Як заявив депутат на своїй сторінці у Facebook, хоча Свобода єдина в Україні політична сила, яка дотримується своєї програми, вона "не є демократичною партією, Свобода - авторитарна партія".

Відео дня

Наслідком цього є те, що керівників місцевих організацій не обирають члени партії, а призначає голова партії за поданням місцевого керівництва.

Бублик заявив, що хоча така авторитарна система призначення місцевих керівників має свої переваги та "унеможливлює руйнування партії із середини засланими козачками, демагогами, дешевими популістами", головним недоліком є те, що "керівник не залежить від рядового членства".

"Таким чином, керівництво партії вимушене постійно балансувати між авторитаризмом та здоровим глуздом, щоб вберегти партійне членство в умовах постійної несправедливості. Як наслідок - системні конфлікти в місцевих свободівських організаціях", - зазначив Бублик.

Він також заявив, що на Полтавщині його особистий рейтинг вищий за рейтинг Свободи.

"Недолуга кадрова політика на Полтавщині призвела до втрати рейтингу Свободи. А полтавці мені й до сьогодні штрикають в очі махніцькими. Ще декілька таких "перемог" і до Полтави хоч не повертайся", - пояснив своє рішення Бублик.

У свою чергу, у прес-службі Свободи заявили, що задовольнили заяву Бублика щодо припинення членства у партії.

"Хочемо наголосити, що Свобода як ідеологічна політична сила здійснює свою кадрову політику згідно зі Статутом, публічно ухваленим на З'їзді партії. Виконання персональних зобов'язань будь-якого депутата від ВО Свободи не є підставою для зміни як політичної, так і кадрової лінії партії і не може використовуватися як аргумент для співпраці з представниками инших політичних сил", - сказано також у повідомленні прес-служби ВО Свобода.

Раніше НВ провело дослідження про те, що представляє собою партія Свобода.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу НВ

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X