Vodafone : На Донбасі почали ремонтувати кабель

17 січня 2018, 22:39

На непідконтрольних територіях Донбасу почалися роботи для ремонту пошкодженого кабелю, через що не було єдино можливого мобільного зв’язку в регіоні, який надавав оператор Vodafone Україна.

Про це заявив директор з корпоративного управління та контролю компанії Vodafone Олег Проживальський, передає Радіо Свобода.

Прорив у процесі налагодження зношених потужностей компанії стався після того, як завдяки ОБСЄ був припинений вогонь на два дні, й почалися ремонтні роботи.

Відео дня

Представник компанії додав, що мобільним зв’язком Vodafone користуються майже два мільйони громадян України, які залишилися на непідконтрольній території. Там також немає стаціонарного телефонного зв’язку з підконтрольною територією України.

З 11 січня мешканці окупованого Донбасу залишилися без мобільного зв’язку Vodafone Україна. Компанія була останнім оператором, яка надавала послуги зв’язку на непідконтрольних територіях.

У Vodafone Україна згодом додали, що зараз більше третини їхнього обладнання на непідконтрольній Україні території Донбасу перебуває в неробочому стані. А розрив швидше за все в окупованих районах Донецької області.

У Донецьку почали активно продавати сім-карти місцевого оператора Фенікс. За стандартною ціною по 120 рублів (60 грн) можна було придбати з великими чергами, а перекупники пропонували альтернативу, однак вже за 1000 рублів (500 грн).

poster
Сьогодні в Україні з Андрієм Смирновим

Дайджест новин від відповідального редактора журналу NV

Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X