Уряд підвищив розмір стипендій

5 коментувати
Стипендії підвищено студентам та учням ПТУ
Фото: Наталія Кравчук

Стипендії підвищено студентам та учням ПТУ

З 1 вересня 2015 року уряд підвищив розмір стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам

Про це 9 жовтня повідомляє Урядовий портал.

Відповідну постанову № 797 Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 р. № 165 Кабмін прийняв 8 жовтня 2015 року.

Згідно з постановою, розмір мінімальної академічної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів становить 311 гривень на місяць.

Студентам вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст або бакалавр мінімальну стипендію підвищили до 622 гривень на місяць. А для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст або магістр, – до 825 гривень на місяць.

Крім того, збільшений і розмір соціальної стипендії. 

"Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривню на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів – 1989 гривень на місяць", - сказано в повідомленні уряду.

Напомним, 17 сентября Верховная Рада приняла за основу и в целом правительственный законопроект, предусматривающий повышения прожиточного минимума и минимальной заработной платы.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Події ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: