Прихильники Сакварелідзе принесли шини до будівлі Одеської прокуратури

31 березня 2016, 12:29
399
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прихильники Сакварелідзе принесли шини до будівлі Одеської прокуратури - фото

Фото: odessamedia.net

Прихильники Сакварелідзе очікують на приїзд новопризначеного прокурора

У четвер, 31 березня, прихильники звільненого прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе в знак протесту проти зняття його з посади принесли до будівлі обласної прокуратури шини

Як повідомляє Одеса-медіа, активісти, які чергують під прокуратурою з учорашнього вечора, сьогодні встановили намет, розвісили плакати і повісили опудало на дереві.

Прихильники Сакварелідзе очікують на приїзд новопризначеного прокурора - Миколи Стоянова. Вони стверджують, що останній добре відомий своєю корумпованістю ще з часів екс-президента Віктора Януковича й виступають проти його призначення.

За словами активістів, по обіді під прокуратурою повинен пройти мітинг, на який приїде губернатор Міхеїл Саакашвілі.Нагадаємо, заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе звільнили з органів прокуратури 29 березня. У ГПУ заявили, що генеральний прокурор притягнув Сакварелідзе до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання в непередбаченому законодавством порядку в службову діяльність іншого прокурора, вчинення проступку, який ганьбить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов'язків".

Новим прокурором Одеської області був призначений Микола Стоянов, який в 2014 році вже обіймав цю посаду.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською