Сакварелідзе звільнили з Генпрокуратури

29 березня 2016, 09:57
3752
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сакварелідзе звільнили з Генпрокуратури - фото

Шокін звільнив Сакварелідзе

Заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе звільнений з органів прокуратури, повідомила прес-служба Генпрокуратури

Як повідомили в ГПУ, посада Сакварелідзе ліквідовано, а на місце прокурора Одеської області призначено О. Жученка.

В ГПУ додали, що генеральний прокурор притягнув Сакварелідзе до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків".

"До Генеральної прокуратури протягом останнього часу неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8, 15 закону україни "Про прокуратуру", встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генерального прокурора України - прокурора Одеської області, яку займає Д. Сакварелідзе. Також обґрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді міста Києва за позовом народного депутата України", - йдеться в повідомленні.Раніше повідомлялося, що народні депутати від Одеської області звернулися до Генпрокуратури з вимогою звільнити Давіда Сакварелідзе з посади заступника генерального прокурора - прокурора Одеської області.

Нагадаємо, 24 березня Сакварелідзе повідомив, що в Генпрокуратурі продовжуються звільнення співробітників, які займалися справою "діамантових прокурорів".

До цього Сакварелідзе заявив, що двом співробітникам Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України вручили повідомлення про звільнення.

Сакварелідзе був призначений прокурором Одеської області 16 вересня 2015 року.НВ

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською