Євробачення-2017 пройде в Києві

9 вересня 2016, 13:29
1863
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Євробачення-2017 пройде в Києві - фото

Організаційний комітет оголосив, що Євробачення-2017 пройде в Києві

Міжнародний конкурс естрадної пісні Євробачення у 2017 році прийме Київ, вирішив український організаційний комітет. Конкурентом української столиці була Одеса

Рішення було оголошене 9 вересня в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Містом проведення Євробачення-2017 обране місто Київ. 19 голосів під час голосування було за Київ, два голоси - за Одесу і один утримався. Місце проведення - МВЦ (Міжнародний виставковий центр) на Лівому березі", - оголосив рішення оргкомітету генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що важливою складовою під час визначення міста-переможця були фінансові гарантії.

Президент України Петро Порошенко побажав Києву провести Євробачення-2017 на найвищому рівні.

Нагадаємо, про те, що у разі проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення у 2017 році в Києві він відбудеться в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра міністр культури України Євген Нищук повідомив 8 вересня.


27 липня Міністерство культури України заявило про перенесення на невизначений термін визначення міста-переможця на проведення Євробачення-2017, назвавши причиною перенесення затримку з фінансовими гарантіями, не уточнивши, якими саме.

Згодом Кабінет міністрів прийняв розпорядження, згідно з яким на проведення Євробачення-2017 передбачено виділити кошти у розмірі не менше 15 мільйонів євро.

Після цього в НТКУ заявили, що місто, яке стане господарем пісенного конкурсу Євробачення-2017, визначать до Дня Незалежності. Однак цього не сталося.

Голова Національної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заявив, що місто, яке проведе Євробачення досі не оголосили тому, що у двох міст - Києва та Одеси - практично рівні переваги.

Згодом Аласанія наголосив, що питання про те, яким місто буде приймати Євробачення, є політичним.

Україна отримала право провести Євробачення - 2017 завдяки перемозі української співачки кримськотатарського походження Джамали на попередньому конкурсі.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською