Країни
Заради посилення економіки США. Через тиждень після інавгурації президент Рузвельт конфіскував в американців золото — до чого це призвело
5 квітня 1933 року президент США Франклін Делано Рузвельт зобов’язав усіх американців здати до Федерального резервного банку золоті монети, злитки та сертифікати, якими вони володіють. На порушників чекав захмарний штраф або десятирічне ув’язнення.
7 квітня 2025, 09:39