Компанії / Ринки
В Україні вирішили побудувати першу дорогу з вугільних відходів
ДТЕК планує побудувати ділянку автомобільної дороги з використанням попелошлаків – відходів вугільних теплоелектростанцій (ТЕС) у Львівській області до кінця 2018 року.
19 січня 2018, 15:16