Компанії / Ринки
Енергоатом відправив першу партію ядерного палива до Централізованого сховища
НАЕК Енергоатом передав першу партію радіоактивних відходів із Рівненської АЕС на Централізоване сховище ядерних відходів. Про це йдеться у повідомленні держкомпанії.
25 листопада 2021, 18:33