Події
Ведуться переговори про їхнє звільнення. Глава МВС повідомив кількість полонених нацгвардійців з Чорнобильської АЕС
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про те, що з Чорнобильської АЕС в полоні опинилося 169 військовослужбовців Національної гвардії.
14 квітня 2022, 00:58