Події
РФ відправила агентів в Чорнобиль у 2021 році для підкупу українських чиновників — Reuters
Росія відправила своїх агентів до Чорнобиля ще в листопаді 2021 року. Через це країні-агресорці вдалось захопити ЧАЕС.
29 липня 2022, 04:38