Країни
«Дуже відвертий і чесний». У Білому домі прокоментували те, що Трамп назвав журналістку «свинкою»
Речниця Білого Дому Керолайн Левітт прокоментувала випадок, коли президент США Дональд Трамп назвав «свинкою» кореспондентку агентства Bloomberg.
21 листопада 2025, 11:15