Віталій Кличко
5 жовтня 2018, 15:13
Міський голова Києва каже, що центральне постачання гарячої води буде в разі наявності газу, але радить киянам мати бойлери.
У мене бойлер
Реклама:
Міський голова Києва каже, що центральне постачання гарячої води буде в разі наявності газу, але радить киянам мати бойлери.
У мене бойлер